BOSS GT-1 Multiple Effects Gitar Prosesörü
GİTARİSTLER İÇİN EN İYİ TONLARUltra-taşınabilir ve kolay kullanımlı GT-1, profesyonel seviyedeki tonları ile gitar çaldığınız her yerde. BOSS GT-serisi ses motoru ile tüm müzik tarzlarına uygun geniş yelpazede dünya çağında ünlü ve kaliteli amfi ve efektlere sahip olursunuz. Kolaylaştırılmış kullanı..
Çocuk Elektro Gitar
..
Digitech RP55 Elektro Gitar Prosesörü
DigiTech RP55 Gitar ProsesörRP55 prosesor, 11 farklı anfi modellemesi, 20 farklı Stüdyo kalitesinde efekt, kromatik tuner ve 30 farklı davul örneği içeren oldukça kompakt bir cihazdır. Kullanımı en kolay RP prosesör olan RP55, derin parametreleri ile bir çok profesyonel sesin kullanımını  kolay..
kapıda ödeme M.HERNANDEZ MHC39-OR Klasik Gitar Klıf Pena Hedye
Özelikleri,Üst Kısım :Ihlamur Ağacı, Arka veYanlar :Ihlamur Ağacı,Sap : Akçaağaç,Klavye : Gül Ağacı,Köprü : Gül Ağacı,Teller : Daddario..
KISA SAP KELEBEK AĞACI FLATOLU ÖĞRENCİ BAĞLAMASI
KISA SAP KELEBEK AĞACI  JAKLI FLATOLU ÖĞRENCİ BAĞLAMASIKISA SAP KELEBEK AĞACIFLATOLU ÖĞRENCİ BAĞLAMASIİÇERİKKILIF+TEL+TEZENE..
Kozmos KCG-30 M/NAT Mat Natural Klasik Gitar
  ÖZELLİKLER:                                                                               &nb..
Kozmos KCG-30CE M/NAT Elektro Klasik Gitar
                                                                                     ..
Kutmani Ud
640.00TL
..
Masterwork 3/4-Mwc3900Bl Klasik Gitar Kılıf+Pena+
Orjinal Sıfır Kaliteli Profesyonel Bir Enstrümandır 4 / 4 - Tam Kasa Model No : Mwc3900 Kasa - Ihlamur Ağacı Kapak - Ladin Ağacı Klavye - Akça Ağaç Köprü - Akça Ağaç Enstrüman ..
SAZ​SAZ NK22 Elektro Saz Flat Maun
SAZ NK22 Maun Flat Elektro SazNK22 Standart elektro saz ölçülerinde, Akustik elektro sazın doğal tınısını kaybedilmeden NK22 flat elektro saz tasarlanmıştır.   Fiksler sayesinde elektro sazın akort esnasında ince ayar yapmanızı kolaylaştırır. Sap kısmı standart ölçülerde olup, eli yor..
Ud Siyah-Maun
750.00TL
SAZ 166C-BM Ud Siyah - MaunStandart Türk udu ölçülerinde yeni başlayan öğrenciler ve amatörler için tasarlanmıştır.Üzerinde ki parlak cila sayesinden udun aşınması önler, Sap kısmı standart ölçülerde olup eli yormaz ve mızrap vuruşları oldukça yumuşaktır.Model Türk Udu ÖğrenciKapak Ladin / Sap Maun ..
1 den 44 e 44 (1 sayfa) ürün gösteriliyor