High Tone Ht15 - 15W Dijital Amplifikatör
High Tone Ht15 - 15W Dijital AmplifikatörTÜM GİTAR GRUPLARINA HİTAB EDEN BİR AMFİDİRRTİM ÖZELİKLERİ DELAY VE ÇOK SEÇENEK PEDAL PHASER VE DAHAH ÇOK ÖZELİK..
Karahan Kısa Sap Bağlama
TEKNE: IHLAMUR      SAP: GÜRGENKAPAK: LADİNBURGU: ŞİMŞİR TEKNE: MAUN      SAP: GÜRGENKAPAK: LADİNBURGU: ŞİMŞİR Profesyonel Öğrenci BağlamasıPerde Ayarları Tam ProfesyonelBurguları Akord için Standardize edilmişKlavyesi Çalım için çok rahat..
KISA SAP KELEBEK AĞACI FLATOLU ÖĞRENCİ BAĞLAMASI
KISA SAP KELEBEK AĞACI  JAKLI FLATOLU ÖĞRENCİ BAĞLAMASIKISA SAP KELEBEK AĞACIFLATOLU ÖĞRENCİ BAĞLAMASIİÇERİKKILIF+TEL+TEZENE..
Maun Öğrenci Sazı
Saz ÖzellikleriTekne Ağacı: MaunSap: GürgenKapak: LadinBurgu: Ak Gürgen..
Metronom 330
235.00TL
..
MİTO UK-210G DİGİTAL UHF ENSTRUMAN MİKROFON WİRELESS KABLOSUZ
TEKNİK ÖZELLİKLERİ:ENSTRUMAN UHF TELSİZ MİKROFON MONO ÇİVİ GİRİŞ VE MONO ÇİVİ ALICI UHFTÜM ENSTRUMANLAR İLE UYUMLUWİRELESS MODE6 SAAT KULLANIM SÜRESİ8 ADET SEÇİLEBİLİR FREKANS4.5 DEN ETKİLENMEZFrekans Aralığı: 75Hz-18KHz +-3 dBS/N: >98dBVerici 2 Adet AA (Kalem) Pil ile ÇalışırAlıcı Dahili L-..
SAZ​SAZ NK22 Elektro Saz Flat Maun
SAZ NK22 Maun Flat Elektro SazNK22 Standart elektro saz ölçülerinde, Akustik elektro sazın doğal tınısını kaybedilmeden NK22 flat elektro saz tasarlanmıştır.   Fiksler sayesinde elektro sazın akort esnasında ince ayar yapmanızı kolaylaştırır. Sap kısmı standart ölçülerde olup, eli yor..
Yaprak Cura Bağlama
Gold Cr-2 Yaprak Cura BağlamaGold cura bağlama, şık tasarımı ve kolay taşınabilme özelliği ile birçok kişinin dikkatini çeker. Bağlama ile ilgilenen her yaştan müzisyenin dikkatini çekecek model, en kaliteli malzemelerden üretilir. Gold cura yaprak bağlama her yaştan ve her seviyeden müzisyen tarafı..
1 den 34 e 34 (1 sayfa) ürün gösteriliyor